JOSÉ ÁNGEL


foto_jose-na-webe_A


José Ángel Lázaro Clavero: Intuitívny liečiteľ, učiteľ  a spisovateľ.  Tvorca nástrojov pre zdravie a rozvoj vedomia. Zakladateľ školy sebapoznania “Comeintoplay”. Jeho poslaním je vytvoriť spolu budúcnosť spolunažívania, kde rôzne potenciálne osoby a kultúry budú brané do úvahy ako základné prvky pre globálny udržateľný rozvoj.

Narodil sa v roku 1977 v Madride. Momentálne žije spolu so svojou dcérou na Slovensku a pôsobí ako terapeut a mentor. Kombinuje svoju intuitívnu schopnosť s technikami alternatívnej medicíny a prispôsobuje sa potrebám každého indivídua i jeho sociálnym a kultúrnym podmienkam. Akupunktúra, psycho-kognitívna metóda a kreatívna meditácia sú len príkladmi používaných praktík, pričom sú zjednotené a vedené z psycho-neuro-endo-imunologického pohľadu. Snahou je podporiť schopnosť samoliečby ľudí, organizmov a ich systémov.

Je známy ako sprostredkovateľ Védskej školy v Himalájach, kde žil dlhé roky, vrátane 4 rokov samoty a meditácie, počas ktorých ho jeho učiteľ pripravoval na pokračovanie 100-ročnej tradície zameranej na prebudenie vedomia. Viac ako 10 rokov sprevádza stovky ľudí pri procese ich osobnej auto-realizácie a sebapoznania formou konverzácii, seminárov, kurzov a  meditačného ústrania.


O MNE